Výkup kovů

Zaměřujeme se na výkup a zpracování kovového odpadu. Vykupujeme železné a barevné kovy, kovy z kabelů a elektrického vedení a veškerý kovový odpad. Dále vykupujeme olověné akumulátory, katalyzátory, pračky, elektrické bojlery a další sběrné suroviny.

Kovošrot třídíme podle druhu materiálu a lisujeme do kompaktních celků. Vytříděný kovošrot dodáváme v rámci recyklace zpět do hutní výroby. Součástí našich služeb je lisování briket z litinových a ocelových špon. Převážně vykupujeme litinové a ocelové špony od strojírenských a kovoobráběcích firem.

Nabízíme vám nejvyšší ceny

Vykupujeme všechny kovy

Přistavíme vám kontejner

Pro kovošrot si přijedeme

Peníze zasíláme ihned

Jak vyplácíme peníze

Bezhotovostním převodem (na vámi uvedené číslo soukromého účtu), složenkou (zašleme vám ji poštou), fakturou (pro firmy) – na základě námi vystavené výkupky (podkladu k fakturaci) zašle firma fakturu

Vykupujeme

výkup baterií
Autobaterie

Vykupujeme autobaterie za vysoké ceny a zajistíme jejich ekologickou likvidaci. Poskytujeme rychlý a spolehlivý servis. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

železné kovy
Železné kovy

Vykupujeme ocel, litinu a nerez za výhodné ceny. Naše firma se specializuje na odbornou a ekologickou likvidaci odpadu. Pokud máte zájem, rádi vám poskytneme více informací.

barevne kovy
Barevné kovy

Nabízíme výkup mědi, hliníku, bronzu, mosazi a duralu za výhodné ceny a zajistíme ekologickou likvidaci odpadu. Rádi vám poskytneme více informací, kontaktujte nás.

Také vykupujeme
železo, zinek, elektromotory, kabely, olovo, olověné akumulátory, ocelové špony

Kovošrot vám odvezeme

Poskytujeme vám svoz kovošrotu vlastními nákladními automobily. Provozujeme šest nákladních automobilů s kontejnerovými nosiči. Pět nákladních vozů je zároveň vybaveno hydraulickou rukou pro nakládku kovového šrotu. Pro kovošrot si přijedeme v konkrétním termínu, kdy provedeme přímou nakládku. Nebo vám na jeden či více dnů přistavíme kontejner na kovový odpad. Zavolejte nám a objednejte si termín svozu.

Nabízíme:

Přistavení kontejneru
na kovový odpad

Svoz kovošrotu včetně
nakládky hydraulickou rukou

Máme pro vás otevřené dvě provozovny

Kovový odpad od vás vykoupíme na dvou provozovnách v Prostějově. Hlavní provozovnu naleznete v ulici U Spalovny 4404/11, kde provádíme výkup a ekologickou likvidaci vozidel. Naše druhá provozovna se nachází na ulici Západní 89/34-44 v městské části Prostějov-Krasice.

Zbavte se kovového odpadu

Využijte výkup kovů v okresech Prostějov a Olomouc. Navštivte kovošrot HANÁ METAL Prostějov. Nebo nám zavolejte a objednejte si termín svozu. Kovošrot od vás vykoupíme za nejvýhodnější ceny. Podívejte se také na náš prodej hutního materiálu.

Objednejte si naše služby, zavolejte nám ještě dnes

HANÁ METAL spol. s r.o.

IČ: 49977776
DIČ: CZ49977776

Spisová značka: C 14177 vedená u Krajského soudu v Brně

Adresa hlavní provozovny

U Spalovny 4404/11, Prostějov 79601

Adresa doplňkové provozovny

Západní 89/34-44, Prostějov 79601

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.